Piesp?le

Latvijas zaudējums arī slovākiem sarežģī izredzes uz ceturtdaļfinālu

Informações:

Sinopsis

Latvija vakar, 13. maijā, zaudēja Slovākijai ar 1:2 pasaules čempionātā hokejā. Zaudējums sarežģī Latvijas izredzes pacīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.  Vienīgos vārtus "Arēnā Rīga" mājiniekiem guva Rodrigo Ābols, otrajā trešdaļā panākot neizšķirtu 1:1. Pēc mača spēlētāji izcēla slovāku ātrumu un spēju viegli tikt labās metienu pozīcijās, kā arī Latvijas “cauro” viduszonu. Citos mačos vakar Šveice ar 7:0 uzveica Slovēniju, bet Kazahstāna pēcspēles metienos ar 4:3 pārspēja Norvēģiju. Latvija ar vārtu attiecību 1:8 un nevienu punktu ir pēdējie apakšgrupā. Tamperes grupā Francija ar 2:1 papildlaikā pārspēja Austriju, Dānija ar ar 3:1 uzveica ungārus, bet mājinieki somi grūtā sēlē ar 4:3 uzvarēja Vāciju. Šodien, 14. maijā čempionātā notiks sešas spēles, pa trim katrā apakšgrupā. Latvijas izlasei šodien treniņš.